سمينار

 • اولين سمينار رايگان ترموگرافي برگزار شد

  اولين سمينار رايگان ترموگرافي در تاريخ يكشنبه 12 بهمن ماه سال جاري با همكاري شركت پردادپترو دانش با هدف توسعه كاربردهاي ترموگرافي در بخش هاي مختلف با حضور تني چند از علاقه مندان برگزار شد. در اين سمينار مهندس بابك فاضل بخششي ضمن معرفي كاربردهاي مختلف ترموگرافي در صنايع و تخصص هاي مختلف پاره اي از اشتباهات مرسوم در اجراي ترموگرافي و نيز برداشت هاي غلط در رابطه با كاربردهاي اين فن را مطرح كردند. حاضرين در اين جلسه كه داراي تخصص مختلف از جمله پزشكي ، عكاسي صنعتي ،‌ بيمه ، متالورژي و... بودند در اين سمينار 4 ساعته برخي از سوالات و ابهامات خود را مطرح و در محيطي دوستانه و دوسويه به پاسخ هاي مورد نظر دست يافتند. سايت ترموگرافي ايران با همكاري شركت پردادپترو دانش با توجه به بازخورد مناسب اين سمينار تصميم بر آن دارد كه سمينارهاي مشابه را در فواصل سه ماهه برگزار كند. شما متخصص عزيز چنانچه علاقه مند به مباحث ترموگرافي هستيد مي توانيد براي هرچه پر بار تر شدن اين سمينارها سوالات ،‌ ابهامات و نياز هاي آموزشي خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال فرماييد تا در سمينارهاي تخصصي بعدي ارايه شود.همچنين سازمان هاي بزرگ و شركت هاي خصوصي مي توانند در صورت نياز با مكاتبه با همين آدرس ايميل براي اجراي سمينار در محل شركت خود اعلام آمادگي كنند.

 • سخنراني ترموگرافي در كنفرانس تجهيزات دوار

  برنامه سخنراني آقاي مهندس بابك فاضل بخششي در ششمين كنفرانس تجهيزات دوار كه در روزهاي 30 دي ماه و 1 بهمن 1393 بگزار مي شود ، به شرح زير اعلام مي شود :

  30 دي ماه 1393 ، تالار ابوريحان از ساعت  13:50 تا ساعت 14:10  موضوع:" مروري بر كاربرد هاي ترموگرافي و استانداردهاي آن"

  1 بهمن ماه 1393 ، تالار ابوريحان از ساعت  11:00 تا ساعت 12:30 موضوع:" توربين گاز در گذر تاريخ - از ماشين هرو تا اولين توربين گاز صنعتي جهان"

  آدرس رسمي سايت ششمين كنفرانس تجهيزات دوار :                http://iranrotate.ir/fa

  برنامه كنفرانس سال 1393:               http://iranrotate.ir/editor_file/tt%20R6%20final%282%29.pdf

  ليست سخنرانان كنفرانس 1393:                 http://iranrotate.ir/fa/page.php?rid=31

   

  آدرس محل برگزاري كنفرانس: تهران، بزرگراه چمران، خيابان يمن، خيابان رشيدالدين فضلاالله، خيابان دركه، درب جنوبي،

  مركز همايشهاي بينالمللي شهيد بهشتي