خبر

 • از سر گيري دوباره فعاليت سايت ترموگرافي

  باسلام و پوزش از همكاران و علاقه مندان ترموگرافي . به استحضار مي رساند به دليل پاره اي از مشكلات و مشغله كاري مدت مديدي بود كه سايت بروز رساني نشده بود كه با توجه به تماس و پيگيري علاقه مندان از امروز با استفاده از همكاري راهبر جديد سايت آقاي مهندس هاشم پور اميد است كه بتوانيم هر روز پربارتر از روز قبل و به طور مستمر مقالات و مطالب مفيدي را براي استفاده تقديم حضور كنيم همچنين از تمامي همراهان عزيز خواهشمنديم كه با ارسال مطالب ارزنده خود به ايميل سايت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید كه پس از بررسي به نام ايشان و بطور رايگان در سايت منتشر خواهد شد مارا در هرچه پر بار كردن وب سايت ياري فرماييد. دريافت نظرات و پيشنهادات شما عزيزان براي ما بسيار ارزشمند خواهد بود.

  بابك فاضل بخششي 

  مديرمسئول وب سايت

   

 • اولين سمينار رايگان ترموگرافي برگزار شد

  اولين سمينار رايگان ترموگرافي در تاريخ يكشنبه 12 بهمن ماه سال جاري با همكاري شركت پردادپترو دانش با هدف توسعه كاربردهاي ترموگرافي در بخش هاي مختلف با حضور تني چند از علاقه مندان برگزار شد. در اين سمينار مهندس بابك فاضل بخششي ضمن معرفي كاربردهاي مختلف ترموگرافي در صنايع و تخصص هاي مختلف پاره اي از اشتباهات مرسوم در اجراي ترموگرافي و نيز برداشت هاي غلط در رابطه با كاربردهاي اين فن را مطرح كردند. حاضرين در اين جلسه كه داراي تخصص مختلف از جمله پزشكي ، عكاسي صنعتي ،‌ بيمه ، متالورژي و... بودند در اين سمينار 4 ساعته برخي از سوالات و ابهامات خود را مطرح و در محيطي دوستانه و دوسويه به پاسخ هاي مورد نظر دست يافتند. سايت ترموگرافي ايران با همكاري شركت پردادپترو دانش با توجه به بازخورد مناسب اين سمينار تصميم بر آن دارد كه سمينارهاي مشابه را در فواصل سه ماهه برگزار كند. شما متخصص عزيز چنانچه علاقه مند به مباحث ترموگرافي هستيد مي توانيد براي هرچه پر بار تر شدن اين سمينارها سوالات ،‌ ابهامات و نياز هاي آموزشي خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال فرماييد تا در سمينارهاي تخصصي بعدي ارايه شود.همچنين سازمان هاي بزرگ و شركت هاي خصوصي مي توانند در صورت نياز با مكاتبه با همين آدرس ايميل براي اجراي سمينار در محل شركت خود اعلام آمادگي كنند.

 • اولین و تنها کتاب تخصصی -آموزشی ترموگرافی ایران رونمایی شد.

  اولین و تنها مرجع تخصصی -آموزشی ترموگرافی ایران روز پنجشنبه مورخ 93/2/18  با حضور نویسندگان و ناشر با همکاری مجمع ناشران انقلاب اسلامی رونمایی شد. در آئین رونمایی کتاب برخی از کارشناسان و علاقه مندان شرکت کردند. فاضل بخششی نویسنده اول کتاب ضمن اشاره به اهمیت تولید کتب تخصصی - آموزشی به عنوان پلی میان اسناد تخصصی مورد استفاده در صنعت و نیز اسناد آموزشی که توسط دانشگاهیان تولید می شود اعلام کرد که کتاب دیگری با عنوان "ترموگرافی پیشرفته سطح دو" توسط ایشان و آقای مهندس علیدوستی از شرکت فن آوران مادون قرمز در دست تهیه است که طبق زمان بندی امید است تا پایان سال جاری به صنعت گران و علاقه مندان تقدیم شود.

  فرخنده فاضل ، مدیر انتشارات آهنگ قلم نیز ضمن ابراز خرسندی از مشارکت در تولید این کتاب ارزشمند از حمایت یک شرکت خصوصی از تولید این کتاب" شرکت فن آوران مادون قرمز" بعنوان یک نکته مهم و قابل ستایش یاد کرد.

  قابل ذکر است که این کتاب اولین و تنها مرجع تخصصی - آموزشی است که در ایران منتشر شده است و همچنین اولین کتاب آموزشی جهان با ساختاربندی آموزش دوسطحی می باشد.