تصوير اينفرارد (‌مادون قرمز) يك كهكشان كه توسط تلسكوپ فضايي هابل گرفته شده است.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 ششمين كنفرانس تجهيزات دوار در 30 دي و 1 بهمن ماه سال جاري در محل سالن همايش هاي دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد. بايد توجه داشت كه  تجهیزات دوار به عنوان یکی از اجزای اصلی صنایع نفت و نیرو شاهد تجربه جدید حضور گسترده شرکت های ایرانی در بخش های مختلف طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی، نگهداری و تعمیرات و ارائه خدمات بوده استبرگزار کنندگان کنفرانس تجهیزات دوار در صنایع نفت و نیرو به دنبال بررسی وضعیت حاضر، پیشرفت ها و تحولات به دست آمده و چشم انداز پیش روی این صنعت می باشند. در اين كنفرانس مقالات ، موردكاوي ها و سخنراني هاي تخصصي مختلف در رابطه با تجهيزات مختلف صنعت دوار كشور مطرح شد و گروهي از مسولين ، دست اندركاران ، محققين در زمينه هاي مختلف نتايج تحقيقات خود و نيز نيازهاي صنعت را در جلسات مختلف مطرح كردند.

همچنين دو سخنراني آقاي مهندس فاضل بخششي "كاربرد هاي ترموگرافي و استانداردهاي آن" و نيز "توربين گازي در گذر تاريخ "  كه قبلاً اعلام شده بود طبق برنامه در كنفرانس ارايه شد كه با استقبال شركت كنندگان و دست اندكاران كنفرانس مواجه گرديد .

  در پايان روز دوم با سخنراني دست اندركاران كنفرانس و اهداي جوايز به مقالات ، مورد كاوي ها و سخنراني هاي برتر و گرفتن عكس يادگاري ششمين كنفرانس به كار خود خاتمه داد. اخبار و آرشيو تصاوير كنفرانس را مي توانيد از سايت تخصصي اين كنفرانس و كنفرانس هاي قبلي دريافت كنيد.